Tross pøsende regnvær hadde vi  godt oppmøte på årets friidrettsdag på Gåsbakken 28.09. 21 deltok i årets klubbmesterskap i terrengløp. Stine Lillebudal-Næve vant dameklassen og Ingebrigt Eid vant herreklassen. Uttrekkspremien på kr. 500,- gikk til Petter Lillebudal. Fullstendig deltager- og resultatliste følger:

Normal 0 21 false false false NO-BOK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Vanlig tabell"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}

21 deltakere

0-9 år                                    500 m

I tilfeldig rekkefølge:

Navn                                                                    F.år                                                        Tid

Odne Sølberg Sundet                                         2007                                                     2.32

Malin Sølberg Sundet                                        2005                                                     2.12

Eyvind Næve                                                      2005                                                     2.06

Martin Næve                                                       2007                                                     2.30

Petter Lillebudal                                 2009                                                     2.34

Iver Fossmo                                                        2008                                                     3.37

Benjamin Finanger                                            2008                                                     2.46

 

10-13 år                                               1,5 km

Gutter

Nr 1.       Daniel    Finanger                               2003                                                     9.29

Nr2.        Stian Lillebudal                   2003                                                     9.46

Jenter

Nr. 1       Elise Eid                                               2001                                                     10.25

 

14 år og eldre                     5 km

Damer

Nr 1.       Stine Lillebudal                   1982                                                     19.22

Nr.2        Silje Bakken                                        1996                                                     21.00

Nr.3        Maren Furutangvik                            1999                                                     21.18

Nr.4        Helga Vestermo-Reitan     1997                                                     23.20

 

Herrer

Nr.1        Ingebrigt Eid                                        1994                                                     16.08

Nr.2        Jonas Unsgård                                    1998                                                     16.22

Nr.3        Even Unsgård                                     2000                                                     16.44

Nr.4        Anders Estenstad                               1989                                                     17.08

Nr.5        Jørn Talsnes                                        1989                                                     19.07

Nr 6        Kay Ove Bjerkenås                           1976                                                     20.58

Nr 7.       Mads Blokkum                   1989                                                     21.37